O nás

­   Společnost VILATECH Group s.r.o vznikla na základě potřeby pokrýt zvyšující se poptávku po tepelných čerpadlech vlastní výroby s vizí zajištění velkoobchodních aktivit. Se vstupem ryze českého investora převzala nově vzniklá společnost VILATECH Group s.r.o. všechny obchodní aktivity zákazníkům dobře známé firmy VILATECH s.r.o. Jedná se o důležitý strategický krok, který otevřel nové možnosti k technologickému a obchodnímu rozvoji zavedené značky. Její hlavní devizou je pevné odborné zázemí tvořené specialisty, kteří se v oblasti technologií pro obnovitelné zdroje energie pohybují od začátku milénia. Logo naší společnosti symbolicky odkazuje k propojování základních přírodních principů, které podporují symbiózu technologií s přírodou a tím vytváří budoucnost, kterou máme půjčenou od našich dětí.

Výhody

spolupráce s firmou VILATECH s.r.o.

Zastoupení v Čechách i na Moravě

Rychlé a efektivní řešení požadavků

Orientace na kvalitu – Heat Pump Keymark

Seriózní jednání a snadná komunikace

Plynulost dodávek z našiách skladů

Know-how z mnoha dokončených realizací

Profesionální přístup a kvalitní technická podpora

Odbornost, specializace a detailní znalost produktů

Fundovaná spoluprace a konzultace s projektanty při navrhování optimálního úsporného řešení vytápění objektů

Koho hledáme?

Hledáme nové montážní a obchodní partnery. Podporujeme především regionální partnery, kteří s naší technologií staví kompletní systémy na klíč svým klientům, ale nabízíme i čistě obchodní spolupráci při vyhledávání nových zakázek s využitím a zapojením se do našeho provizního systému.

Co nabízíme?

Zaškolíme vás na konkrétní realizace. Začínajícím firmám v oboru jsme schopni poskytnout základní úvod do technologie pro obnovitelné zdroje energie, kterou využívají naše tepelná čerpadla a školení jejich správné montáže. Etablované týmy v oboru zaškolíme pro správné nastavení provozu a spouštění.